עמותת אומץ היא גילגולה השני של עמותת אמיתי דף הבית

חזור
דף קודם
שימושון - תפריט משני
 

 

 

מי אנחנו?

אומ"ץ - אזרחים למען מנהל תקין וצדק חברתי ומשפטי הינה עמותה רשומה (ע"ר) הפועלת במטרה להגן על איכות החיים של כל תושבי המדינה. העמותה הוקמה בשנת 2003, על ידי בעלי מקצועות חופשיים, אנשי עסקים, גמלאים משרות המדינה (כולל קציני משטרה בכירים לשעבר) ופעילים בארגונים חברתיים אחרים, אשר חשו בצורך להקים גוף אזרחי, עצמאי ובלתי תלוי, שישרת את האינטרס הציבורי בקידום מנהל תקין וכן צדק חברתי ומשפטי.

עמותת אומ"ץ אינה מטפלת בעניינים אישיים של הפונים אליה, אלא רק בנושאים עקרוניים הנוגעים לכלל הציבור, או לאוכלוסיה מסויימת. העמותה רשומה כדין ואושרה כמלכ"ר. חברי העמותה פועלים בהתנדבות, ללא תגמול חומרי. על מנת לשמור על עצמאות מלאה, אין העמותה נעזרת בסיוע ממשלתי כלשהו ואינה מקבלת תרומות מקרנות המכתיבות לה את סדר היום. פעילות העמותה מתפרשת על מגוון נושאים הנוגעים לחברה, לסביבה ולבריאות של תושבי מדינת ישראל.

בין היתר נוקטת העמותה במהלכים שיש בהם כדי להוביל את החברה בישראל למצב של שיתוף פעולה בין ארגונים, תוך שמירת עצמאותם. חברי העמותה תומכים בחיזוק קואליציות הפועלות למען חברת בת קיימא. אנו מאמינים כי התארגנויות של המגזר השלישי (עמך) יש בהן כדי להעצים את רצונו של העם במגעיו עם המגזר הראשון (הממשל) ועם המגזר השני (בעלי ההון והעסקים).

 
האמת על תנועת
הלוגו של תנועת אומץ

הקלק לקבלת פרטים

המחיר החברתי
של האלימות

עמותת אמינות
מעורבות אומ"ץ

© כל הזכויות שמורות

אפשר להפיץ דף זה באמצעות דואר אלקטרוני, לשמור במחשב האישי, להוריד משרת אינטרנט ולהציגו בפני קהל. כל זאת מבלי לשנות או לפגוע במבנה הדף.
על דף זה חלים חוקי זכויות יוצרים. אין לערוך אותו ו/או לעשות בו כל שימוש שלא למטרות שלשמן נועד.